Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

KONTROLĖS SPECIALISTAS (-Ė) VILNIUJE

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo aprašymas:

  • Metalo suvirintų siūlių neardomoji kontrolė skirtingais defektoskopijos metodais;
  • Kontrolės rezultatų vertinimas ir dokumentų pildymas;
  • Naudojami kontrolės metodai:
RT rentgeno grafinė kontrolė;
UT ultragarsinė kontrolė;
MT magnetinė kontrolė;
PT kontrolė skvarbiaisiais dažalais;
VT vizualinė kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis ar neuniversitetinis išsilavinimas technikos srityje;
  • Patirtis būtų privalumas;
  • Loginis mąstymas, atidumas, pareigingumas, savarankiškumas, kruopštumas;
  • Geros anglų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą ir savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas bei orientaciją ne tik į rezultatą, bet ir komandinį darbą;
  • Konkurencingą atlyginimą 1700,00 Eur ir papildomus priedus už išdirbtą laiką. Dirbant komandiruotėse mokami komandiruotpinigiai;
  • Kvalifikacijos kėlimą dalyvaujant įmonės organizuojamuose mokymuose;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes dirbant tiek Lietuvoje, tiek ir komandiruotėse užsienyje (2 savaitės Lietuvoje ir 2 savaitės užsienyje);
  • Geras darbo sąlygas bei profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Karjeros galimybes.

Darbo vieta:

Vilnius, Ukmergės g. 308
Kaunas, Raudondvario pl. 162
Komandiruotės Lietuvoje ir užsienyje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - UAB ,,Kiwa Inspecta” tarptautinių įmonių grupei priklausanti įmonė jau trejus metus iš eilės nominuota “sėkmingai dirbančia įmone”. Nuo veiklos pradžios UAB “Kiwa Inspecta” turi aiškią viziją – teikti gamybos ir statybos įmonėms daug tarpusavyje susijusių, kokybe išsiskiriančių paslaugų. Bendrovė tikrina įrenginių techninę būklę, sertikuoja, teikia techninio konsultavimo, laboratorijos ir mokymo paslaugas. UAB ,,Kiwa Inspecta” paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pramonės įmonės.