Gi Group Lithuania

Kontrolierius (-ė) elektronikos gamyboje (SMT)

680-750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Viena moderniausių Lietuvoje elektronikos gamybos įmonių ieško PATYRUSIŲ kokybės ir remonto specialistų Kaune. Įmonė siūlo geras darbo sąlygas, galimybes kopti karjeros laiptais ir platų papildomų naudų paketą.

Darbo pobūdis:
  • gedimų paieška, analizė ir remontas elektronikos gaminiuose;
  • nekokybiškų komponentų analizė;
  • sisteminių gedimų analizė ir jų mažinimas;
  • gaminių testavimas;
  • gedimų registravimas apskaitos sistemose.

Reikalavimai darbuotojui

  • analoginės bei skaitmeninės elektronikos išmanymas;
  • elektronikos principinių schemų skaitymas;
  • atvadinių ir paviršinių komponentų litavimo įgūdžiai;
  • anglų kalbos pagrindai.

Įmonė siūlo

  • modernią ir tvarkingą darbo aplinką;
  • nemokama kava arba kitas karštas gėrimas.
  • partnerių nuolaidas įmonės darbuotojams (degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose, SPA ir kt.);
  • papildomos laisvos dienos arba išmokos vestuvių, vaiko gimimo, artimųjų netekties atvejais;
  • papildoma atostogų diena visiems darbuotojams;
  • geriems darbuotojams sudaromos visos galimybės kilti karjeros laiptais.
  • paslaugus, apmokantis naujokus kolektyvas;
  • kas ketvirtį mokamus priedus, priklausančius nuo įmonės rezultatų;
  • malonią temperatūrą patalpose: vasarą nekaršta, žiemą nešalta;

Atlyginimas

680-750 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.