UAB „Inimicus“

Kontrolierius (-ė) (Galimybių pasų kontrolei)

700-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Inimicus“

Darbo pobūdis

Galimybių pasų kontrolė objektuose;

Ieškai pagrindinio ar papildomo darbo, kurį galėtum derinti su mokslais ar kita veikla? O galbūt ieškai trumpalaikio darbo papildomom pajamom?
Siūlome unikalią galimybę užsidirbti tiek studentams, tiek jau dirbantiems ar netgi į pensiją išėjusiems ir/ar neįgalumą turintiems asmenims!
Jeigu turi galimybių pasą, moki bent minimaliai naudotis išmaniaisiais įrenginiais, gebi susikalbėti lietuvių kalbą ir nori užsidirbti – siūlome prisijungti į galimybių paso tikrintojų gretas Vilniaus mieste!
Siūlome Jums laisvą darbo grafiką, derinamą pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Užtikriname visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą bei suteikiame darbui skirtas priemones.
Darbo užmokęstis valandinis – 4 Eur/val. taigi, atlygio galimybės priklauso tik nuo tavęs – kiek norėsi, tiek ir užsidirbsi!
Darbo laiką suderinsime pagal Jumis !

Reikalavimai darbuotojui

Turėti galimybių pasą.
Mokėti Lietuvių kalbą.

Įmonė siūlo

Laisvą grafiką pagal Jumis.
Draugišką kolektyvą.
Laiku mokamą atlyginimą.
Socialines garantijas.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių