Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB " Vilniaus Pergalė "
More about company »

Kontrolinių matavimo prietaisų ir automatikos derintojas

Vilnius - AB " Vilniaus Pergalė "

Darbo pobūdis

Įmonės energetinių sistemų, technologinių įrenginių, kontrolinių matavimo prietaisų priežiūros, remonto darbų vykdymas. Naujų automatikos projektų kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

Sugebėti savarankiškai atlikti pavestą darbą.
Gerai žinoti elektros įrengimų ir prietaisų montavimo ir remonto būdus bei eiliškumą.

Mes jums siūlome

Sutartinį darbo užmokestį.
Darbo laikas pamaininis.
I pamaina 6.30 val. - 15.00 val. , II pamaina 13.30 val. - 22.00 val.

Atlyginimas

Derybų klausimas
AB " Vilniaus Pergalė "

AB " Vilniaus Pergalė "

Vilniaus pergalė” , vienas seniausių konditerijos fabrikų Lietuvoje, buvo įkurtas 1952 m. 2008-2009 metais fabrikas iš esmės atnaujintas. Tuo pat metu sukurtas naujas prekių ženklas - " Pergalė". Jis yra "Vilniaus Pergalės " pagrindinis prekių ženklas. Prekių ženklo gimtadieniu laikoma 2009 kovo 23 d. Tą dieną buvo pagamintas pirmasis produktas " Pergalės " pavadinimu - 100 g. šokolado plytelės. Bendrovė siekia , kad " Pergalės " gaminiai būtų aukštos kokybės už prieinamą kainą. Siekiama, kad vartotojai " Pergalę" sietų su draugiškumu, paprastumu, atsipalaidavimu, nuoširdumu ir šiltais tarpusavio santykiais. Prekių ženklo šūkis : "Pergalė " - gabalėlis džiaugsmo ". " Pergalės " ženklu žymimų prekių asortimentas sudarytas iš įvairių saldumynų, šokoladų, saldainių dėžučių, triufelių, sufle batonėlių, dražė,asorti saldainių ir t.t.
Informacija apie AB " Vilniaus Pergalė "
795 €
Vid. atlyginimas bruto
371
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rolandas Jančeris

Similar job ads: