Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff

Koordinatorius(-ė)- Covid-19 testavimo centre Vilniuje ( laikinas darbas, galimi visi darbo etatai pagal poreikį)

8 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Trakai, Lentvaris - Amber staff

Darbo pobūdis

Koordinatorius (-ė):
Užregistruoja paciento atvykimą tam numatytame Google Excel sheet dokumente;
Sprendžia darbo metu iškilusias problemas, perduoda informaciją atsakingiems asmenims.

Reikalingi žmonės galintys pradėto dirbti nuo spalio 4 dienos bent 25 valandas per savaitę.

Darbo vieta: Ozo g. 14, Vilnius, Lietuva

Pamainų darbo laikas:
pirma pamaina 06:30 – 10:00,
antra pamaina 10:15 – 13:45,
trečia pamaina 14:00 – 17:30,
ketvirta pamaina 17:45 – 21:15.

Reikalavimai

Ne mažiau kaip 18 m. amžiaus;
Turėti gerus įgūdžius darbui su kompiuteriu (programa MS Excel);
Reikia gebėti greitai mokytis ir orientuotis įvairiose situacijose.

Mes jums siūlome

Įvairūs darbo grafikai ir etatai ( 0,25; 0,5; 1 )
Visas darbui ir apsaugai reikalingas priemones.

Atlyginimas

8 €/val. neatskaičius mokesčių
Valandinis atlygis 8 Eur/val bruto ( į rankas 6,45 Eur val)
Dirbant bent 20 valandų per savaitę (0,5 etato ) 470 Eur į rankas )
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.