Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Copy Pro“

Kopijuotojas - pardavėjas

710-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Copy Pro“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas;
  • Darbas kompiuteriu;
  • Kasos apartu;
  • Kopijavimo aparatais;
  • Pamaininis darbas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas;
  • Draugiškumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai:
  • Anglų / rusų kalba;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Adobe Photoshop, Corel Draw, AutoCad programos.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Socialines garantijas;
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Įdomų, atsakingą bei dinamišką darbą jaunatviškoje aplinkoje;
  • Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

710-900 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbuotojo kompetencijos.

Copy Pro – kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas.
Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant didelius formatus) ir kt.
Copy Pro siūlo didelį dokumentų tvarkymo paslaugų pasirinkimą, nuolat tobulina užsakovų aptarnavimo kokybę, atitinkančią technologijų raidą bei klientų reikalavimus.
Copy Pro naudojasi naujausiais ir kokybiškiausiais įrenginiais. Kopijų ir spaudos kokybę užtikrina sertifikatus turintys įrenginių aptarnavimo inžinieriai ir techninius rodiklius atitinkančios medžiagos.
Baltijos šalyse įsikūrusi įmonė, nuo 2010 m. spalio atvėrė duris ir Vilniaus centre.
Copy Pro kopijavimo centre klientus operatyviai aptarnauja dėmesingi ir rūpestingi darbuotojai, dirbantys pamainomis. Mūsų vertybės – greitis, draugiškumas, patikimumas, patogumas ir kūrybiškumas!
Laukiame tavęs:
Gedimino pr. 33 (prie Lukiškių aikštės) KIEKVIENĄ DIENĄ nuo 7:00 iki 22:00
Pylimo g. 22D - I-V nuo 7:00 iki 19:00
informacija apie UAB „Copy Pro“
1535 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.