Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje
More about company »

Korporatyvinių klientų skyriaus vadovas (-ė)

Vilnius - AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • Kokybiška skyriaus veikla ir plėtra, skatinanti aktyvų ir kokybišką BTA draudimo produktų pardavimą.
  • Skyriui nustatytų pardavimo planų ir kitų iškeltų tikslų vykdymo užtikrinimas.
  • Komandos formavimas, darbo planavimas, tikslų komandai nustatymas ir jų įvykdymo kontrolė.
  • Tinkamas įmonės reprezentavimas ir aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Pozityvus požiūris ir sugebėjimas spręsti problemas.
  • Iniciatyvumas, teigiamų rezultatų siekimas.
  • Vadovaujamo darbo patirtis.
  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Puikūs organizaciniai ir darbo komandoje įgūdžiai.
  • Puikūs personalo valdymo įgūdžiai: gebėjimas motyvuoti ir ugdyti darbuotojus, iškelti jiems tikslus ir įkvėpti jų siekti.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą vienoje didžiausioje tarptautinio kapitalo draudimo bendrovėje;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • Prisijungti prie labai draugiško kolektyvo.
  • Darbo vieta: Viršuliškių skg.34, Vilnius

Pradėkite savo karjerą tarptautinėje draudimo bendrovėje drauge su 470 naujų kolegų! BTA yra viena iš draudimo rinkos lyderių Baltijos šalyse, kurios branduolį sudaro inovatyvi, efektyvi ir profesionali komanda. Paprasta būti atsakingam, kai esi drauge su BTA – šiuolaikiška draudimo kompanija, kalbančia ir galvojančia žmonėms suprantama kalba.