Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Korpusinių baldų konstruktorius/projektuotojas

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Baldų studija „Inkilas“

Darbo pobūdis

Gaminio (baldo) konstravimas, naujų technologinių sprendimų paieška.
Baldų gamybinių brėžinių, technologinių specifikacijų ruošimas.
Medžiagų, furnitūros ruošimas.
Gamybos proceso priežiūra, siekiant užtikrinti gaminio kokybę.

Reikalavimai

Darbo patirtis baldų gamybos įmonėje;
Baldų konstrukcinės dalies projektavimas ir tobulinimas pagal užsakovo pateiktą užsakymą;
Gamybos projektų koordinavimas, gaminių konstrukcijų ir sudarančių elementų aprašymų rengimas
Darbo patirtis ir gebėjimas dirbti programomis (Solidwork/sketchup)

Mes jums siūlome

Įdomų darbą draugiškame kolektyve, geras darbo sąlygas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB Baldų studija „Inkilas“

Baldų gamyba
informacija apie UAB Baldų studija „Inkilas“
760 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.