Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Kosmetologė (-as) - bendrosios praktikos slaugytoja (-as)

1300-1400 €/mėn. Į rankas
Online interview
Klaipėda - ANCOR

Darbo pobūdis

  • Kosmetologinių procedūrų atlikimas;
  • Asistavimas gydytojams dermatologams;
  • Med. instrumentų paruošimas procedūroms;
  • Bendravimas su klinikos pacientais;
  • Darbo kabineto, med. aparatūros paruošimas darbui ir jų sutvarkymas po darbo.

Reikalavimai

  • Bendrosios slaugos išsilavinimas;
  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija;
  • Kosmetologo išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 1 metų kosmetologo darbo patirtis;
  • Darbinė patirtis dirbant su lazeriais - privalumas;
  • Dėmesingumas ir paslaugumas pacientams;
  • Gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą su naujausia ir moderiniausia medicinos įranga;
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą;
  • Vykstantiems iš kitų miestų - kompensavimą už apgyvendinimą ir įmonės automobilį.
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR's Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

Atlyginimas

1300-1400 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

UAB „Ancor" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas – viena iš didžiausių Lietuvoje lazerinės dermatologijos klinikų.