Art Esthetic OU

Lazerinės depiliacijos specialistas (-as) kosmetologas (-as) - Slaugytoja (-as)

12-15 €/val. Į rankas
Vilnius - Art Esthetic OU

Darbo pobūdis

Lazerinės depiliacijos centras" Alvaline", priklausantis "Art Esthetic" tinklui Estijoje ir Latvijoje, į savo komandą Vilniuje priima darbuotojus:
  • lazerinės epiliacijos meistras

Mes teikiame visą įrangą, įskaitant 808 nm diodų lazerį, ir mokome.
Darbo pobūdis-plaukų šalinimas lazeriu ir bendravimas su klientais, jų konsultavimas.

Siūlome:
  • siūlome lankstų darbo grafiką ir galimybę derinti su kitu darbu;
  • išmokysime perspektyvios plaukų šalinimo lazeriu profesijos;
  • nuolatinis profesinis tobulėjimas įmonėje;
  • Galimybę tapti regiono vadovu;
  • per didelės apimties reklamines kampanijas suteiksime Jums nuolat augančią klientų bazę;
  • Mūsų darbuotojams 50% nuolaida plaukų šalinimo lazeriu paslaugoms.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškomi kandidatai be patirties dirbti plaukų šalinimo lazeriu. Medicinos universitetų studentai ar kosmetologai.
Patirtis reikalinga darbui kosmetologijoje, medicinoje - privalumas.
Rusų ir lietuvių kalbos žinios.
Komunikabilumas, atsakomybė, rūpinimasis klientais.

Jei norite gauti stabilias pajamas, lankstų darbo grafiką, dirbti perspektyvioje profesijoje ir tobulėti kartu su mumis, kviečiame prisijungti!

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

12-15 €/val. į rankas

ALVALINE / ArtEsthetic - tai lazerinės depiliacijos, aparatinės kosmetologijos bei estetinės medicinos centrų tinklas, savo veiklą Pabaltijos šalyse vykdantis nuo 2015 metų. Mūsų tikslas - suteikti saugias bei efektyvias lazerinės depiliacijos paslaugas mūsų klientams, pasitelkiant moderniausią 2023 metų įrangą.

Mūsų centruose dirba patyrę specialistai su medicininiu išsilavinimu, kurie kiekvienam klientui skiria ypatingą dėmesį ir rūpestį.