UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“

Kosmetologė (-as) su medicininiu išsilavinimu

Vilnius - UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“

Darbo pobūdis

Kosmetologinių ir gydomųjų procedūrų atlikimas;
Med. instrumentų paruošimas procedūroms;
Darbo kabinetų, med. aparatūros paruošimas darbui ir jų sutvarkymas po darbo.
Malonus bendravimas su klinikos pacientais;
Asistavimas gyd. specialistams;

Reikalavimai darbuotojui

Profesinis išsilavinimas (kosmetologija, slauga, medicina);
Darbo patirtis su grožio procedūromis;
Dėmesingumas ir paslaugumas pacientams;
Bendravimo etikos išmanymas
Gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas, iniciatyva.

Įmonė siūlo

Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus, dirbti savarankiškai ir inicijuoti naujoves;
Konkurencingą darbo užmokestį;
Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.

UAB "Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika". Klientams siūlome efektyviausius produktus, technologijas ir pažangiausias grožio procedūras. Platus spektras paslaugų, pradedant odos užpildų injekcijomis, prabangiomis estetinėmis veido ir kūno procedūromis, daugiafunkcinėmis grožio terapijomis, lazerinėmis procedūromis.
informacija apie UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“
1660 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
7