UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“

Kineziterapeutė (-as)

Vilnius - UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“

Darbo pobūdis

Darbas su modernia masažo įranga;
Kultūringas bendravimas su klinikos klientais;
Gydomųjų ir estetinių kūno procedūrų atlikimas;

Reikalavimai darbuotojui

Galiojanti kineziterapeuto licencija;
Profesinis išsilavinimas;
Gebėjimas intensyviai dirbti, iniciatyva, atsakingumas;
Paslaugumas ir dėmesingumas klientams;

Įmonė siūlo

Nuolatinį, atsakingą ir įdomų darbą;
Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą;
Konkurencingą darbo užmokestį

UAB "Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika". Klientams siūlome efektyviausius produktus, technologijas ir pažangiausias grožio procedūras. Platus spektras paslaugų, pradedant odos užpildų injekcijomis, prabangiomis estetinėmis veido ir kūno procedūromis, daugiafunkcinėmis grožio terapijomis, lazerinėmis procedūromis.
informacija apie UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“
1660 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
7