Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
More about company »

Krautuvo vairuotojai Norvegijoje. Nemokamas apgyvendinimas

Nuo 2100 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Šiuo metu reikalingi darbuotojai, kurie turi darbo patirties laivų uostuose arba dideliuose sandėliuose.
SVARBU turėti bent vieną iš šių krautuvo sertifikatų: (T1 – T5) iki 10 tonų ,(T6 – T8) iki 10 tonų, (C1-C2) virš 10tonų.
Reikalingi 5 žmonės nuo 13.02.2019 iki 11.09.2019
Reikalingi 5 žmonės nuo 27.03.2019 iki 14.08.2019

Atlyginimas:
200kr(±20Eur) / 1h
200kr x 162h = 32.400kr
32.400kr – 11.340(35%) = 21.060kr
2.100 Eur per mėn. po mokesčių.

Būstas suteikiamas nemokamai.

Darbas grupėmis.

Reikalavimai

  • Bent kelių metų darbo patirtis laivų uoste/sandėliuose Lietuvoje ar užsienyje
  • Šnekamojo anglų k.

Atlyginimas

Nuo 2100 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje