Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MV GROUP

KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) KAUNE

850-950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MV GROUP

Darbo pobūdis

Krovinių pakrovimas /iškrovimas (krautuvu, rankiniu būdu)
Krovinių transportavimas, sandėliavimas
Užsakymų komplektavimas
Gamybos aprūpinimas reikiamomis žaliavomis, medžiagomis

Reikalavimai darbuotojui

Krautuvo vairuotojo patirtis būtų privalumas
Vairuotojo pažymėjimas (būtina B kategorija)
Pareigingumas, atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje

Įmonė siūlo

Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje
Mokymus darbo vietoje
Profesionalią komandą
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį
Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones

Skelbime nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų lygio.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Jasinskio g. 16F, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje adresu:

Atlyginimas

850-950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
mokamas kintamas priedas, priklausantis nuo darbo rezultatų.
MV GROUP

MV GROUP

UAB „MV GROUP Logistics“ (ankstesnis pavadinimas UAB „TROMINA")

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.