Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Destra“

Krautuvo vairuotojas - prekių atrinkėjas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Destra“

Darbo pobūdis

  • Prekių surinkimas pagal važtaraščius;
  • Prekių tikrinimas ir pakavimas;
  • Prekių pakrovimas-iškrovimas šakiniu autokrautuvu;
  • Darbas I - V: 8 - 17 val. 1 pamaina.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo autokrautuvu patirtis (pageidautina)
  • Darbo patirtis sandėliavime (privalumas)
  • Autokrautuvo/elektrokrautuvo pažymėjimas (privalumas)
  • Darbštumas, pareigingumas, greita orientacija

Mums svarbu Jūsų savarankiškumas, loginis mąstymas ir veiklumas.

Įmonė siūlo

  • Darbo rūbus ir visas reikalingas priemones;
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą ir priedus;
  • Galimybę dalinei kuro atvykimui į darbą kompensacijai;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone.

Darbas: Taikos pr. 116a, Kaunas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - natūralaus akmens produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Prekiaujame granito, marmuro, skalūno akmens gaminiais. Pagrindiniai produktai - akmens grindiniai, fasadai, interjero apdailos medžiagos, dekoratyvinė skalda ir produktai landšaftui.