Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Somlita“

Krautuvo vairuotojas

750-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Somlita“

Darbo pobūdis

Žaliavų, prekių transportavimas ir sandėliavimas;
Valdyti krautuvą keliant įvairaus svorio ir gabaritų krovinius;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai

Krautuvo vairuotojo pažymėjimas, patirtis;
Atsakingas požiūris į darbą;
Komandiškumas;
Darbo laikas : I-V 8.00 – 16.30

Mes jums siūlome

Darbo užmokestį atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus;
Visas darbui reikalingas priemones ir soc. garantijas.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas

UAB SOMLITA - 25 metus sėkmingai veikianti įmonė, kurios veikla – polietileno plėvelių perdirbimas ir gamyba.
informacija apie UAB „Somlita“
1848 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1277 €
25% uždirba 1277-1568 €
25% uždirba 1568-2066 €
25% uždirba nuo 2066 €