DS Smith Packaging

Krautuvo vairuotojas

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - DS Smith Packaging

Darbo pobūdis

Pakrovimo bei iškrovimo darbai įmonės teritorijoje. Darbas pamaininis (yra naktinė pamaina).

Reikalavimai

  • galiojantis krautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • darbo patirtis vairuojant krautuvą;
  • kruopštumas, atsakingumas, darbštumas

Mes jums siūlome

Kompanija siūlo dinamišką darbą, profesinius mokymus, geras darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, papildomą sveikatos draudimą, dalinai finansuojamą maitinimą.

Po bandomojo laikotarpio keliamas atlyginimas bei mokama premija.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

DS Smith Plc pirmaujanti tarptautinė pakuotės iš perdirbto popieriaus tiekėja, gaminanti daugiau nei 10 milijardų dėžių per metus ir turinti daugiau nei 26 tūkstančius darbuotojų.
UAB DS Smith Packaging Lithuania didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse, į savo komandą Vilniuje kviečia veiklų darbuotoją.
See all ads of this company (5)
informacija apie DS Smith Packaging
2310 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
217
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1558 €
25% uždirba 1558-1939 €
25% uždirba 1939-2477 €
25% uždirba nuo 2477 €