Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Regeneracija

Krautuvo vairuotojas

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Regeneracija

Darbo pobūdis

  • Elektrinio krautuvo vairavimas, žaliavų, produkcijos krovimo/iškrovimo darbai
  • Laisvu laiku pagalba prie malimo įrenginių, pakrauti broką į malimo malūną

Reikalavimai darbuotojui

  • Moka vairuoti elektrokrautuvą
  • Nori dirbti ir užsidirbti papildomai

Mes jums siūlome

  • orientacinis atlyginimas 1000-1100 eur atskaičius mokesčius (bazinis atlyginimas + priedai nuo papildomai atliktų darbų);
  • kompensaciją kuro ar transporto išlaidoms atvykimui į darbą;
  • galimybę užsidirbti mėnesinius motyvuojančius priedus prie bazinio atlyginimo;
  • stabilumą – net per Covid-19 krizę mūsų darbuotojai nebuvo prastovose;
  • patogią darbo vietą (šalia netoliese visuomeninio transporto stotelė, patogus nuosavo automobilio parkavimas);
  • visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas
Jei sudomino galimybė prisijungti prie mūsų komandos, turėti ilgalaikį stabilų darbą ir paklausią – KRAUTUVO VAIRUOTOJO specialybę, lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo arba skambučio tel. .

UAB „Regeneracija“ – 20 metų veikianti Lietuvoje įmonė, gaminanti rinkoje itin paklausias plastiko granules. Iš mūsų granulių gaminama PVC avalynė, tokiems prekių ženklams kaip Hugo Boss, Karl Lagerfield ir kiti. 95% produkcijos parduodama užsienio rinkose. Nuolat augame, tobulėjame, efektyviname mūsų veiklos procesus ir į savo komandą kviečiame prisijungti veiklų ir energingą KRAUTUVO VAIRUOTOJĄ.
informacija apie UAB Regeneracija
955 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 668 €
25% uždirba 668-725 €
25% uždirba 725-1140 €
25% uždirba nuo 1140 €