Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos centrinė kredito unija

Kreditavimo specialistas (-ė)

1600-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Lietuvos centrinė kredito unija

Darbo pobūdis

  • Klientų poreikių analizė, sprendimų paieška, pasiūlymų teikimas, projektų rizikingumo vertinimas bei sandorių įforminimas
  • Klientų konsultavimas kreditavimo klausimais
  • Pasiūlymų teikimas kreditavimo produktų, proceso tobulinimo klausimais bei aktyvus dalyvavimas naujų produktų kūrime

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Sėkminga darbo patirtis kreditavimo srityje
  • Puikūs bendravimo ir darbo kompiuteriu įgūdžiai ir sugebėjimas dirbti savarankiškai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes Jums siūlome

  • Kiekvienais metais peržiūrimą atlygį ir metinius priedus atsižvelgiant į darbo rezultatus, įmonės rezultatus ir kt. veiksnius
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Lankstų darbo laiko grafiką, šiuolaikiškai įrengtą ofisą ir darbo vietą
  • Šventes ir kitus renginius įmonės darbuotojams

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos centrinė kredito unija – didžiausia centrinė kredito unija Lietuvoje. Sukaupusi ilgametę patirtį, organizacija šiuo metu vienija 45 savo nares – kredito unijas kurios teikia visas svarbiausias finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, ūkininkams, vietos savivaldos institucijoms bei kitoms organizacijoms.
informacija apie Lietuvos centrinė kredito unija
2486 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
83
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1559 €
25% uždirba 1559-1971 €
25% uždirba 1971-2843 €
25% uždirba nuo 2843 €