Kreditavimo specialistas (-ė)

1500-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Lietuvos centrinė kredito unija

Darbo pobūdis

  • Paskolų verslo klientams išdavimas
  • Kliento finansinės būklės vertinimas
  • Kreditavimo pasiūlymų bei su tuo susijusios medžiagos ruošimas, bei pristatymas komitetams
  • Reguliarus esamų paskolų gavėjų rizikos vertinimas

Reikalavimai

  • Paskolų vadybininko darbo patirtis kredito įstaigoje
  • Paskolų suteikimo procesų išmanymas
  • Paskolų rizikos vertinimo praktika
  • Ekonomikos - finansų srities aukštasis išsilavinimas

Mes Jums siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Vaisių dienos
  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve
  • Kiekvienais metais peržiūrimą atlygį ir metinius priedus atsižvelgiant į darbo pasiekimus, įmonės rezultatus ir kt. veiksnius
  • Rūpestį tavo sveikata – 400 eurų metinį, sveikatinimo veikloms skirtą biudžetą STEBBY platformoje (po bandomojo laikotarpio)
  • Lankstų darbo laiko grafiką, nuotolinio darbo galimybes, papildomas atostogų ir savanorystės dienas
  • Finansinę paramą arba premiją esant svarbiems gyvenimo įvykiams
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes, šiuolaikiškai įrengtą ofisą ir darbo vietą
  • Šventes ir kitus renginius įmonės darbuotojams

Atlyginimas

1500-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir kompetencijos.
Konfidencialumą garantuojame.Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Lietuvos centrinė kredito unija

Lietuvos centrinė kredito unija – didžiausia centrinė kredito unija Lietuvoje. Sukaupusi ilgametę patirtį, organizacija šiuo metu vienija 45 savo nares – kredito unijas kurios teikia visas svarbiausias finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, ūkininkams, vietos savivaldos institucijoms bei kitoms organizacijoms.
See all ads of this company (10)
informacija apie Lietuvos centrinė kredito unija
3211 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2105 €
25% uždirba 2105-2585 €
25% uždirba 2585-3910 €
25% uždirba nuo 3910 €