Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
DOJUS įmonių grupė
More about company »

Kreditų vadybininkas (-ė) - analitikas (-ė)

Kaunas - DOJUS įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Skolų valdymo koordinavimas;
  • Dokumentų, susijusių su skolomis, ruošimas, administravimas bei saugojimas;
  • Verslo duomenų analizavimas bei įžvalgų teikimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis finansinis išsilavinimas;
  • Ne mažiau 2 m. skolų administravimo patirties vidutinėje arba didelėje įmonėje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Anglų kalba;
  • Patirtis su verslo analitikos įrankiais (privalumas);
  • Rusų kalbos mokėjimas (privalumas);
  • Gebėjimas dirbti Axapta programa (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Iššūkius;
  • Mokymus;
  • Karjeros galimybes;
  • Galimybę būti dinamiško ir draugiško kolektyvo dalimi;
  • Konkurencingą atlyginimą.

„DOJUS agro“ - tai įmonė, atstovaujanti didžiausią pasaulyje žemės ūkio mašinų gamintoją „John Deere“ Lietuvoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje ir Latvijoje.