Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Kriptovaliutų projektų vadovas

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Grafikos sprendimai“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti projekto biudžeto ir darbų plano vykdimo valdymą;
  • Efektyviai planuoti ir organizuoti projektų darbų eigą bei užtikrinti terminų kontrolę;
  • Planuoti ir analizuoti projekto finansinius rodiklius bei užtikrinti jų įgyvendinimą;
  • Užtikrinti projekto technologinių reikalavimų vykdymą;
  • Koordinuoti ir kontroliuoti projekto dalyvius, spręsti iškilusius klausimus;
  • Bendradarbiauti su užsakovu projekto valdymo klausimais;
  • Užtikrinti tinkamą sutartinių įsipareigojimų vykdymą;
  • Koordinuoti ir kontroliuoti kokybės užtikrinimo/valdymo reikalavimų vykdymą;
  • Administruoti projektinę dokumentaciją.

Reikalavimai

Žinios apie kriptovaliutas.
Motyvacija.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Puikūs Anglų ir Lietuvių kalbos įgūdžiai (tiek raštu, tiek žodžiu).
Finansinis išsilavinimas būtų privalumas.
Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Grafikos sprendimai“

Kriptovaliutos, grafinis dizainas, marketingas