UAB „Krispo“

KRISPO namų kvapų pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Akropolyje 0,5 etatu

650-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Krispo“

Darbo pobūdis

Draugiškas KRISPO kolektyvas ieško pardavėjo (-os) - konsultanto (-ės) dirbti AKROPOLIO prekybos centre, KRISPO salone, 0,5 etatu.

Jūsų laukia darbas su ypatingai kokybiškais ir įdomiais produktais:
namų kvapais, kūno kvepalais, kūno bei veido priežiūros kosmetika ir prabangiomis skalbimo priemonėmis.

Pagrindinės atsakomybės:
pirkėjų konsultavimas ir aptarnavimas;
dovanų pakavimas;
darbas kompiuterizuotu kasos aparatu;
prekių išdėstymas salone, bei jų priežiūra;
tvarkos palaikymas salone.

Reikalavimai darbuotojui

Mums tinkate, jei:
esate komunikabili (-us) ir laisvai bendraujate;
turite pardavimo įgūdžių ir patirties (jei neturite-apmokiname);
puikiai jaučiatės komandoje, bet gebate dirbti ir savarankiškai;
jums nesvetimas kvapų pasaulis;
privalumas mokėti rusų kalbą;
esate darbšti (-us) ir atsakinga (-as);
labai vertiname tikrumą ir nuoširdumą.

atsakingą ir įdomų darbą, jaunatviškoje, augančioje įmonėje;
privilegiją išbandyti įmonės parduodamus produktus, puikias sąlygas juos įsigyti;
draugišką, palaikančią ir įkvepiančią komandą;
mokymus;
tobulėjimo patirtį pardavimuose ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. į rankas
Už gerus - rezultatyvius darbo rezultatus mokami priedai.
SVARBU atlyginimas nurodytas dirbant pilnu etatu.

Siūlome Jums perspektyvų darbą augančioje prabangių namų kvapų įmonėje UAB „Krispo“.

Klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams, žvakes ir kūno priežiūros priemones iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos. Dirbame su tokiais prekiniais ženklais, kaip „Locherber Milano“, „Culti Milano“, „Cereria Molla 1819“, „Antoine Parfums“, „Parco1923“, „Officina delle Essenze“, „Compagnie de Provence“.

Siekiame aukščiausio įvertinimo aptarnavimo srityje ir norime įtikti net reikliausiam pirkėjui, todėl savo gaminius atrenkame itin kruopščiai ir atsakingai.
informacija apie UAB „Krispo“
1997 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1196 €
25% uždirba 1196-1486 €
25% uždirba 1486-2238 €
25% uždirba nuo 2238 €