Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

KROVĖJAS (-A) - ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) LOGISTIKOS SANDĖLYJE

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Produkcijos užsakymų rinkimas naudojant skenerį;
Pakrauti/iškrauti įmonės produkciją iš/į automobilius;
Kiti krovos darbai sandėlyje.

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
Privalumas – elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas (jei tokių neturite - apmokome vietoje);
Galimybė dirbti temperatūrinio režimo svyravimo aplinkoje;
Greita orientacija, dėmesingumas detalėms, atsakingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Visas darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones;
Galimybę mokytis ir tobulėti.
SVARBU. DARBO VIETA - RUDAMINOJE, VILNIAUS R., AB "Vilniaus paukštynas", tel. 8 5 268 7349.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau nei 3500 darbuotojų komandą.
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1517 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
883
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 844 €
25% uždirba 844-1236 €
25% uždirba 1236-1918 €
25% uždirba nuo 1918 €
Vadovas: Tautvydas Barštys