Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

KROVĖJAS (-A) LOGISTIKOS SANDĖLYJE

Nuo 750 Eur
Vilnius - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Vykdyti produkcijos užsakymų paskirstymą logistikos sandėlyje;
Atlikti produkcijos perpakavimą, krovimo darbus;
Palaikyti švarą ir tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai

Dėmesingumas detalėms, atsakingumas, sąžiningumas.
Galimybė dirbti temperatūrinio režimo svyravimo aplinkoje.
SVARBU. Siūlome darbą, kurį puikiai galima derinti su studijomis, nes darbas vakarinėje pamainoje nuo 16 val. pagal slenkantį darbo grafiką. Darbo dienos trukmė – 8 darbo valandos. Šeštadienis – visuomet laisvas.

Mes jums siūlome

Neturinčius patirties mokome darbo vietoje;
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Visas darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones.
DARBO VIETA - RUDAMINOJE, VILNIAUS R., AB "Vilniaus paukštynas".

Atlyginimas

Nuo 750 Eur atskaičius mokesčius

„KG Group“ grupę sudaro trys įmonės: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Tai vienas moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje. Kviečiame Jus prisijungti prie daugiau nei 3000 įmonių grupėje dirbančių komandos narių ir visada būti žingsniu priekyje.
Paskambinkite į Personalo tarnyba tel.: 8 5 268 7349
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1578 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
901
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1272 €
25% uždirba 1272-1839 €
25% uždirba nuo 1839 €
Vadovas: Tautvydas Barštys