Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Bennet distributors"
More about company »

Krovėjas (-a) - sandėlio darbininkas (-ė) Centriniuose sandėliuose Vilniuje

Vilnius - UAB "Bennet distributors"

Darbo pobūdis

produkcijos priėmimas, rūšiavimas ir pakrovimas pagal PVM sąskaitas faktūras;
sandėlio tvarkos ir prekių saugojimo reikalavimų užtikrinimas, inventorizacijos atlikimas.

Reikalavimai

pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas;
gebėjimas dirbti fizinį darbą.

Privalumai:
panašaus darbo patirtis;
elektrinio vežimėlio vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

geras darbo sąlygas darbščiame ir draugiškame kolektyve;
atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų ir išdirbio nuo 500 Eurų ir daugiau „į rankas“;
5 darbo dienų savaitė, planuojamos pamainos: nuo 7 iki 16 val. ir nuo 11 iki 20 val.;
visas socialines garantijas ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
darbo vieta: UAB "Bennet distributors", Metalo g. 2B, Vilnius.

Darbo vieta: Metalo g. 2B, Vilniaus m. sav., Vilnius
Informacija apie UAB "Bennet distributors"
1471 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
337
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 758 €
25% uždirba 758-1230 €
25% uždirba 1230-1664 €
25% uždirba nuo 1664 €
Vadovas: Marek Kuklis