Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Krovėjas (-a) - sandėlio darbininkas (-ė)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

Prekių iškrovimas rankomis iš konteinerių ir autofurgonų;
Krovinių perkrovimas rankomis, jų kokybės tikrinimas;
Darbas prie termotunelio, pakuojant suženklintas prekes nuo karščio susitraukiančiomis pakuotėmis;
Darbas prie konvejerio, sukraunant suženklintą produkciją ant palečių ir jas sutvirtinant;
Prekių iškrovimas elektrovežimėliais ir jų pridavimas prekybos tinklų sandėliuose;
Kiti krovos darbai ir tvarkos palaikymas sandėliuose.

Terminuota darbo sutartis iki 2020-12-31.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis;
Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas;
Gebėjimas dirbti fizinį darbą.

Elektrinio vežimėlio vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas darbščiame ir draugiškame kolektyve;
Socialines garantijas, sveikatos draudimą ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
5 darbo dienų savaitę (pamainomis 7.00 – 16.00 val. ir 11.00 – 20.00 val.)

Telefonas pasiteiravimui:

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo išdirbio.

– tai:
įmonė: pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje,
darbdavys: patikimas, geidžiamas ir socialiai atsakingas, veikiantis rinkoje daugiau nei 30 metų;
komanda: verslūs profesionalai atkakliai siekiantys tikslo, greiti sprendimuose ir smagiai švenčiantys pasiekimus!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
2657 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
299
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1512 €
25% uždirba 1512-2080 €
25% uždirba 2080-3269 €
25% uždirba nuo 3269 €