UAB „Malsena plius“

Krovėjas (-a) - autokrautuvo vairuotojas (-a)

1100-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vievis, Elektrėnai, Lentvaris - UAB „Malsena plius“

Darbo pobūdis

Žaliavų pristatymo ir žaliavų bei produkcijos krovos darbai;
Konteinerių krovos darbai;
Produkcijos laikymo sandėlyje priežiūra;
Produkcijos paruošimas atkrovai;
Darbas skeneriu;
Krovos darbai rankomis, paletavimo robotu, el. krautuvu ir/ arba autokrautuvu;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, komandiškumas, noras mokytis, darbštumas;
El. krautuvo, autokrautuvo pažymėjimas;
Panašaus darbo patirtis privalumas;
B kat. vairuotojo teisės

Įmonė siūlo

Skaidriai mokamą darbo užmokestį;
Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Darbo aprangą;
Galimybę nemokamai pietauti įmonės valgykloje;
Darbo grafikas: I-V 7.30 -16.00 val.
Darbo vieta: Stoties g. 65, Vievis

Atlyginimas

1100-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik reikalavimus atitinkančius kandidatus
Pasiteiravimui skambinkite tel.

„MALSENA PLIUS“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje. Pasitelkusi modernią malimo technologiją, bendrovė siūlo platų produkcijos asortimentą: įvairių rūšių kvietinius ir ruginius miltus, miltų mišinius, dribsnius, greito paruošimo košes. Pažangios technologijos įmonei leidžia prisitaikyti prie laikmečio keliamų reikalavimų – pateikti vartotojui aukščiausios kokybės produktą.
informacija apie UAB „Malsena plius“
2274 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1611 €
25% uždirba 1611-2095 €
25% uždirba 2095-2683 €
25% uždirba nuo 2683 €