Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Balticsofa"
More about company »

Krovėjas - autokrautuvo vairuotojas (-a)

Anykščiai, Molėtai, Utena - AB "Balticsofa"

Darbo pobūdis:

  • Prekių atrinkimas ir pakrovimas;
  • Atvykstančių prekių iškrovimas, autokrautuvu;
  • Išvykstančių prekių pakrovimas, autokrautuvu;
  • Pagalba gamybos darbuotojams.

Reikalavimai:

  • Autokrautuvo vairuotojo teisės;
  • Patirtis sandėliavimo srityje;
  • Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Mes Jums siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Mokymus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Danų kapitalo minkštų baldų įmonė, gaminanti ir eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Įmonė turi du padalinius: Vilniuje, Anykščiuose ir Ariogaloje. AB "Balticsofa" įmonėje dirba apie 530 darbuotojų, kurie pasižymi savo lojalumu, profesionalumu ir aukšta kvalifikacija. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą visuose miestuose ir prie profesionalų komandos kviečia prisijungti:
Informacija apie AB "Balticsofa"
401
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.