Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

Krovėjas (darbas su elektriniu krautuvu) ŠNIPIŠKĖSE

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

BALTO print logistikos skyrius į savo komandą ieško naujo šeimos nario!

Tavo būsimos užduotys:

Kokybiškas, tikslus ir greitas medžiagų ir gaminių pakrovimas, iškrovimas;
Medžiagų (popieriaus, dažų ir kt.) sandėlyje priežiūra, išdavimas ir paskirstymas į gamybą;
Darbo technikos priežiūra;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Darbas slenkančiu grafiku. Tik dieninės pamainos.

Reikalavimai

Darbo sandėlyje patirtis (popieriaus sandėlyje būtų privalumas);
Gebėjimas vairuoti elektrinį krautuvą,
Sąžiningumas, atsakingumas, greita orientacija;
Vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

Darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje;
Karjeros perspektyvas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Šaunų ilgametinį kolektyvą;
Galimybę užsdirbti papildomai.

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
informacija apie UAB BALTO print
1461 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
240
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 880 €
25% uždirba 880-1263 €
25% uždirba 1263-1768 €
25% uždirba nuo 1768 €