Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva
More about company »

Krovėjas - operatorius gamybos įmonėje

Vilnius - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

  • Įrenginių valdymas;
  • Kokybės užtikrinimas;
  • Tvarkos darbo vietoje palaikymas - krovos darbai.

Darbas tik darbo dienomis pamaininiu grafiku.

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Darbštumas ir atsakingumas;
  • Motyvacija mokytis;
  • Ankstesnė patirtis gamyboje (privalumas).

Mes siūlome

  • Darbinę patirtį gamybos srityje;
  • Mokymus;
  • Karjeros galimybes;
  • Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.