Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Volfas Engelman“

Krovėjas (rinkliavininkas)

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Kaunas - AB „Volfas Engelman“

Darbo pobūdis

Darbas AB Volfas Engelman produkcijos sandėlyje: užsakymų (produkcijos) atrinkimas su skeneriu ir elektriniu vežimėliu.

Darbo laikas:
6:00 – 14:00,
14:00- 22:00;
22:00- 6:00.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti;
  • Atidumas, kruopštumas, sąžiningumas;
  • Greitas darbo tempas;
  • Fizinė ištvermė.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Kuro kompensaciją už kelionės išlaidas arba viešojo transporto nuolatinio bilieto kompensaciją;
  • Premijinę sistemą už rekomenduotus draugus;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir gauti sertifikatus.
  • Įvairias motyvacines priemones: sportui, laisvalaikiui;
  • Visas socialines garantijas;
  • Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis ir dar daug papildomų naudų!

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo AB “Volfas Engelman” vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais. Su informacija apie savo gyvenimo aprašymuose (CV) ir/ar motyvaciniuose laiškuose pateiktų asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti arba tiesiogiai kreipiantis į AB „Volfas Engelman“ adresu Kaunakiemio g. 2, Kaunas LT – 44354, el. paštu :
informacija apie AB „Volfas Engelman“
2993 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
295
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2230 €
25% uždirba 2230-2579 €
25% uždirba 2579-3338 €
25% uždirba nuo 3338 €