Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Krovėjas

800–900 Eur
Vilnius - UAB „Elme metalas“

Darbo pobūdis

Metalo konstrukcijų rankinis iškrovimas, pakrovimas, pakabinimas, nukabinimas, metalo šlifavimas.
Karšto cinkavimo gamykla UAB "Elme metalas" adresu Granito g. 10, Vilnius (Aukštieji Paneriai).

Pamainingumas: dvi pamainos.
Pirmos pamainos darbo laikas: 7:00val. - 16:00 val.
Antros pamainos darbo laikas 16:00val. - 01:00 val. (nakties)

Kontaktinis telefonas: Susidomėjus skelbimu maloniai prašome nuvykti pas darbdavį.

Reikalavimai

Darbo patirtis nebūtina.
Privalumas: Mokėti dirbti su tiltiniais kėlimo kranais.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą darbo užmokestį. Sveikatos draudimas 24/7
Mėnesio alga neatskaičius mokesčių 1400 - 1500 Eur.

Atlyginimas

800–900 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
CVB client

UAB „Elme metalas“

UAB "Elme metalas" - karšto cinkavimo gamykla
Adresas: Granito g. 10, Vilnius
Informacija apie UAB „Elme metalas“
1839 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1560 €
25% uždirba 1560-1649 €
25% uždirba 1649-1831 €
25% uždirba nuo 1831 €
Vadovas: Sergej Legenzov