Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Krovikas

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZIGAVA“

Darbo pobūdis

Darbas po kranu
Sandėlio zonos tvarkymas
Prekių iškrovimas į sandėlį

Reikalavimai

  • Noras dirbti
  • Atidumas, kruopštumas, sąžiningumas
  • Greitas darbo tempas

600-800 EUR/mėn. dirbant pilnu etatu. Nurodytuose darbo užmokesčio rėžiuose įskaičiuoti priedai už pasiektus darbo rezultatus

Mes jums siūlome

  • Darbą šiuolaikiškoje tarptautinėje kompanijoje
  • Galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui
  • Galimybę siekti karjeros
  • Priedus už pasiektus rezultatus

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „ZIGAVA“

Imone „Zigava“ užsiima sandėlio prekyba. Šiandien mes – stambiausi sandėlio prekybininkai inžinieriniu plienu tarp Baltijos šalių. Mūsų uždarajame sandėlyje Vilniuje – nuo 11 iki 13 tūkst. tonų apvalių valcuotų metalo gaminių.
informacija apie UAB „ZIGAVA“
935 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2010 m.