Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dservis“

Krovininio Sunkiojo Transporto Serviso Vadovas

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dservis“

Darbo pobūdis

Vadovauti serviso darbuotojų komandai
Užtikrinti serviso teikiamų paslaugų kokybę ir serviso darbuotojų darbo efektyvumą
Spręsti iškylančias problemas derinti darbus su klientais bei priimti užsakymus
Planuoti klientų srautus ir efektyviai išnaudoti turimus resursus klientų greitam ir sklandžiam aptarnavimui.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 3 metų vadovaujančio darbo patirtis transporto remonto paslaugas teikiančių įmonių srityje
Sunkiojo transporto sandaros išmanymas
Geros rusų ir anglų kalbos žinios
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Vairuotojo pažymėjimas
Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, veiklumas, atsakingumas
Orientacija į rezultatą, tikslo siekimas
Gebėjimas efektyviai vadovauti komandai, operatyviai priimti sprendimus
Organizaciniai, planavimo bei problemų sprendimo įgūdžiai
Strateginis mąstymas, analitiniai gebėjimai, savarankiškumas
Aukštasis inžinierinis / techninis išsilavinimas transporto inžinerijos / automechanikos srityje
Kokybės vadybos sistemų diegimo patirtis (privalumas)
Darbo pagal kokybės vadybos sistemas (LEAN; ISO) patirtis (privalumas)
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

Kvalifikaciją atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
Darnų kolektyvą bei pagarbų požiūrį į darbuotojus
Savirealizacijos bei mokymosi galimybes
Aktyvų atsakingą ir įdomų darbą.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties bei žinių, atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems reikalavimams ir žinoma darbo našumo bei rezultatų.

Kontaktinis asmuo:
Projektų vadovas: Tomas Bilevičius
Mob.

Krovininio transporto – vilkikų, sunkvežimių, puspriekabių bei priekabų remonto (autoserviso)bei aptarnavimo bendrovė UAB „Dservis“ – tai kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį visose vežėjams aktualiose srityse. Autovežių remontas, detalių tiekimas, prekyba sunkiuoju transportu – tai sritys, kuriose mūsų kolektyvo specialistų branduolys dirba daugiau nei 15 metų
informacija apie UAB „Dservis“
1307 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.