Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Truck Find“
More about company »

KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ AUTOŠALTKALVIO

1700-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Vokietija - UAB „Truck Find“

Darbo pobūdis

Krovininių transporto priemonių remontas.

Naujai atidaromas sunkvežimių servisas Vokietijoje ieško darbuotojų. Mes siūlome geras darbo ir apgyvendinimo sąlygas, lankstų darbo grafiką, draugišką kolektyvą.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas (privalumas)
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis
  • Labai geras automobilių konstrukcijos išmanymas
  • Orientacija į darbo rezultatus
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, profesionalumas, operatyvumas, organizuotumas, pareigingumas

Mes jums siūlome

  • Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui
  • Nemokama gyvenamąją vietą pamainos metu
  • Nemokamas keliones į/iš darbo vietos
  • Motyvuojantį darbo užmokestį
  • Lankstus darbo grafikas pamainomis
  • Siūlomas atlyginimas: nuo 1700 iki 2600 (brutto)

Atlyginimas

1700-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Naujai atidaromas sunkvežimių, vilkikų ir puspriekabių servisas Vokietijoje ieško darbuotojų.
Prašome kreiptis e. paštu arba telefonu:
Informacija apie UAB „Truck Find“
1113 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Povilas Bartkus