Krovinių ir bagažo tvarkytojas (Vilniaus oro uostas)

7,30-10,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „LITCARGUS“

Darbo pobūdis:

  • Darbas terminale prie bagažų skenavimo sistemos;
  • Bagažų rūšiavimas individualiam skrydžiui, pakrovimas į vėžimėlius bei išvežimas prie orlaivio;
  • Bagažų iškrovimas iš orlaivio, pakrovimas į vežimėlius ir išvežimas į terminalą;
  • Krovinių bei pašto siuntų pakrovimas bei iškrovimas į/iš orlaivių;
  • Spec. technikos vairavimas perone, atliekant kitas pavestas užduotis.

Reikalavimai darbuotojui:

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, operatyvumas atliekant užduotis;
  • Puiki orientacija įvairiausiose situacijose;
  • Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • Nepriekaištinga reputacija pagal LR Aviacijos įstatymo reikalavimus.

Mes siūlome:

  • Lankstų bei pamaininį darbo grafiką, padėsiantį derinti kelias veiklas vienu metu;
  • Nemokamą automobilio parkavimo vietą;
  • Taksi paslaugas atvykimui/išvykimui į/iš darbo naktinėmis valandomis (22-06 val.);
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą, visame pasaulyje;
  • Kvalifikacijos kėlimo bei karjeros galimybes įmonės viduje;
  • Įvairias įmonės organizuojamas šventes (darbuotojams ir jų vaikams), komandos formavimo renginius, socialines bei sporto iniciatyvas.

Atlyginimas

7,30-10,50 €/val. neatskaičius mokesčių
Atlygis priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos.

UAB „LITCARGUS“

www.litcargus.lt
UAB „Litcargus“ jau 30 metus yra orlaivių antžeminio aptarnavimo lyderiai Lietuvoje, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas dešimtims mūsų partnerių. Mes rūpinamės orlaivių ir keleivių antžeminiu aptarnavimu bei krovinių ir pašto transportavimu. Bet pirmiausiai mes esame KOMANDA, užtikrinanti skrydžių sėkmę ir saugumą. Mūsų tikslas pakviesti dirbti į komandą motyvuotus bei norinčius tobulėti darbuotojus. Mes tikime talentais ir padedame sėkmingai įsilieti į mūsų gretas bei tapti keleivių ir orlaivių antžeminio aptarnavimo ekspertais. Pamirškite karjeros laiptus - „Litcargus“ suteikia karjeros liftą. Nuolat augame ne tik profesionalumu, bet ir skaičiumi, tad jei nori augti kartu, užsuk pasikalbėti.“
„Pradėk savo skrydį „Litcargus“ komandoje!”
See all ads of this company (9)
informacija apie UAB „LITCARGUS“
2189 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
381
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1416 €
25% uždirba 1416-1897 €
25% uždirba 1897-2567 €
25% uždirba nuo 2567 €