Girteka įmonių grupė

Krovinių kontrolės specialistas (-ė) (pamaininis darbo grafikas)

Vilnius - Girteka įmonių grupė

Job description

Mes – Girteka Logistics – kryptingai auganti ir nepertraukiamai pirmaujanti logistikos įmonė. Jau 24-ejus metus kuriame įspūdį keliančią istoriją, pradėję nuo 1 vilkiko iki eksploatuojamo su daugiau nei 7000 nuosavų vilkikų parko. Ambicingumas, veržlumas ir lyderystė – kiekvieno mūsų komandos nario DNR. Aplenkdami baimes ir rizikas, drauge mes drąsiai siekiame savo tikslų. Šiuo metu ieškome Krovinių kontrolės specialisto (-ės) prisijungti į mūsų komandą ir prisidėti prie Girteka Logistics istorijos kūrimo.

Darbo pobūdis:

  • Ypatingai svarbių krovinių transportavimo stebėjimas
  • Transportavimo metu iškilusių problemų sprendimas
  • Komunikacija su vairuotojais jiems rūpimais klausimais
  • Su transportu susijusios dokumentacijos administravimas

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, gebėjimas analizuoti informaciją ir priimti sprendimus savarankiškai
  • Puikios rusų kalbos žinios (anglų kalbos mokėjimas - privalumas)
  • Geri MS Excel įgūdžiai
  • Galimybė dirbti naktimis ir savaitgaliais (darbas pamainomis)
  • Privalumas – darbo patirtis tarptautinių pervežimų srityje

Įmonė siūlo:

  • Galimybę derinti studijas su darbu
  • Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
  • Valandinis atlyginimas (bruto): Nuo 5.5 iki 6.81 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/
See all ads of this company (65)