Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Krovinių kontrolės specialistas (-ė) Šiauliuose

1157-1652 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Darbo pobūdis

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.
Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje. Šiuo metu ieškome Krovinių kontrolės specialisto (-ės) Šiauliuose

Darbo pobūdis:
· Svarbių krovinių transportavimo stebėjimas
· Transportavimo metu iškilusių problemų sprendimas
· Komunikacija su vairuotojais jiems rūpimais klausimais
· Su transportu susijusios dokumentacijos administravimas

Reikalavimai:
· Atsakingumas, gebėjimas analizuoti informaciją ir priimti sprendimus savarankiškai
· Puikios rusų kalbos žinios (anglų kalbos mokėjimas - privalumas)
· Geri MS Excel įgūdžiai
· Galimybė dirbti naktimis ir savaitgaliais (darbas pamainomis)
· Privalumas – darbo patirtis tarptautinių pervežimų srityje

Įmonė siūlo:
· Galimybė dirbti Europoje lyderiaujančioje kompanijoje;
· Mentorių, kuris (-i) padės perprasti gautas užduotis ir įgyti naujų žinių;
· Dalyvauti įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
· Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
· Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 1157 iki 1652 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Atlyginimas

1157-1652 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook