Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Advantus"
More about company »

Krovinių priėmėjas (-a) Šilainiai

Nuo 600 Eur
Kaunas - UAB "Advantus"

Darbo pobūdis:

Mūsų Klientas - viena iš lyderiaujančių kompleksines logistikos paslaugas teikiančių įmonių.
Šiuo metu sparčiai plečia savo veiklą ir ieško naujų komandos narių – krovinių priėmėjų.
Jeigu ieškote naujų karjeros iššūkių, siekiate įgyti patirties – šis pasiūlymas kaip tiks Jums!

Pagrindinės atsakomybės:
  • Krovinių priėmimas/išdavimas pagal sąskaitas;
  • Darbas su sandėlio apskaitos programa;
  • Priimtų krovinių trasportavimas į sandėlį;
  • Prekių iškrovimas/pakrovimas elektrokrautuvu;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje.

Darbas atvėsintos produkcijos sandėlyje (+2 C, +6 C) - visos darbo priemonės, apranga suteikiamos!

Darbo grafikas slenkantis trimis pamainomis, 5 darbo dienų savaitė.
Šeštadienis visada laisvas ir kitas laisvadienis bet kuri kita diena savaitės eigoje.
Pamainos:
08:00 - 17:00 val.
15:00 - 00:00 val.
17:00 - 02:00 val.

Darbo vieta: Brazdžionio g. 21, Kaunas

Reikalavimai:

Greita orientacija įvairiose darbinėse situacijose;
Kompiuterinis raštingumas;
Atsakingumas, operatyvumas;
Fizinio darbo patirtis;
Punktualumas;
Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
Draugišką kolektyvą;
Apmokymus darbo vietoje;
Aprūpinimą šilta darbine apranga ir avalyne;
Nemokamą kavą, arbatą, vaisius;
Dalinai kompensuojamas kelionės į/iš darbo išlaidas.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.