Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ANTĖJAS"
More about company »

Administratore

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "ANTĖJAS"

Darbo pobūdis

Darbas biure
Viena pamaina.
Pilnas darbo laikas 8 val.
Darbas nuo 8:00 - 16:30 val.

Reikalavimai

Pradinis su aukstuoju

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Laiku mokama atlyginimą.
Draudimą.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB “Antėjas”– tai apvalaus metalo ruošinių prekyba užsiimanti kompanija, įmonių grupės dalis, teikianti platų kokybiškų paslaugų spektrą, turinti didelį sandėlių kompleksą Vilniuje ir Lenkijoje (Zawiercie), viena iš rinkos lyderių Pabaltijo šalyse ir Europoje.

PARDAVIMŲ PROFESIONALAI

Ieškote kompanijos, kuri suteiks Jums galimybę atskleisti savo sugebėjimus, realizuoti ambicijas, siekti karjeros aukštumų?
Norite būti vertinami, gerbiami, skatinami tobulėti bei tapti geriausiais?
Norite prisijungti prie aukščiausio lygio pardavimų profesionalų komandos?
Norite turėti galimybę užsidirbti daugiau nei bet kuris Jūsų draugas?

Tada laukiame Jūsų.
Informacija apie UAB "ANTĖJAS"
865 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vitalij Zinič