Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Lietuvos geležinkeliai"
More about company »

Krovinių vežimo paslaugų pardavimų projektų vadovas (-ė)

Vilnius - AB "Lietuvos geležinkeliai"

Darbo pobūdis

  • pardavimų tikslų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • naujų klientų paieška ir esamų klientų (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje) išlaikymas;
  • tvirtų santykių su klientais užtikrinimas;
  • klientų poreikių analizė ir sprendimų parinkimas;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • komercinių pasiūlymų rengimas, klientų konsultavimas, derybų vedimas;
  • konkurencinės aplinkos analizė;
  • bendradarbiauti su kitais įmonės departamentais ir skyriais, teikiant klientams konkurencingiausius krovinių logistikos sprendimus.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų patirtis pardavimų srityje, pageidautina transporto/ logistikos srityje;
  • krovinių pervežimo rinkos išmanymas;
  • pardavimų valdymo principų išmanymas ir patirtis;
  • puikūs derybų ir reprezentavimo įgūdžiai;
  • orientacija į klientą, organizuotumas, kūrybiškumas ir iniciatyvumas;
  • analitiniai sugebėjimai;
  • sklandi lietuvių kalba, labai geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • stipri orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • tapti vienos didžiausių bendrovių komandos dalimi;
  • dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • komandos darbo atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, karjeros galimybes.

AB „Lietuvos geležinkeliai" – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės grupėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų.
Informacija apie AB "Lietuvos geležinkeliai"
1576 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
7672
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1152 €
25% uždirba 1152-1361 €
25% uždirba 1361-1778 €
25% uždirba nuo 1778 €
Vadovas: Mantas Bartuška