UADBB „HBrokers“

KROVINIŲ ŽALŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UADBB „HBrokers“

Apie mus:

“H Brokers” – tarptautinė draudimo brokerių įmonė, kurios pagrindinis tikslas būti lyderiaujančia specializuota verslo ir logistikos srities draudimo partnerių bendrove Lietuvoje, kviečia prisijungti žalų administravimo specialistą (-ę) !

Darbo pobūdis
  • CMR (vežėjų keliais) ir ekspeditorių žalų proceso valdymas ir administravimas
  • Draudiminių įvykių administravimas, dokumentų rinkimas, vertinimas, analizė, teikimas draudikams
  • Bendravimas su klientais, reikalavimų reiškėjais, draudimo partneriais bei ekspertais
  • Iškilusių žalų administravimo, civilinės atsakomybės bei draudimo teisės klausimų vertinimas bei atsakymų rengimas, susijusių problemų sprendimas

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas teisės srityje)
  • Panašaus darbo patirtis, CMR konvencijos, draudimo teisės išmanymas – privalumas
  • Sklandus bendravimas anglų arba rusų kalba
  • Kitų kalbų mokėjimas – privalumas
  • Dokumentų rengimo įgūdžiai, raštvedybos taisyklių išmanymas
  • Atsakingumas, atidumas, greita reakcija, gebėjimas dirbti komandoje bei individualiai, loginis mąstymas

Įmonė siūlo:

  • Siūlome asmeninį ir profesinį augimą tarptautinėje komandoje
  • Visapusišką vadovų ir kolegų palaikymą įgaunant įgūdžių naujoje aplinkoje
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos augimo ir įgyvendinti savo idėjas, prisidedant prie organizacijos augimo
  • Lankstų papildomų naudų paketą individualiems darbuotojų poreikiams
  • Darbo vietą naujame, moderniame biure su jaukiomis poilsio / žaidimų zonomis bei kavine
  • Nemokamą transportą į darbą (gyvenantiems Kaune)

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

“H Brokers” - tai tarptautinė draudimo brokerių įmonė, kurios pagrindinis tikslas būti lyderiaujančia specializuota verslo ir logistikos srities draudimo partnerių bendrove Lietuvoje. Teikiame kompleksiškas draudimo paslaugas, rekomenduojant bei siūlant optimalius draudimo apsaugos sprendimus, geriausiai atitinkančius klientų poreikius ir lūkesčius, užtikrinant operatyvų ir profesionalų klientų aptarnavimą. Įmonė papildomai teikia pagalbą administruojant bei asistuojant draudiminių įvykių atvejais, užtikrinant sklandų ir savalaikį draudiminių įvykių sureguliavimą. Šių tikslų įgyvendinimui subūrėme profesionalią teisės, draudimo bei rizikos valdymo srityse patirties turinčią komandą, pasiruošusią nedelsiant reaguoti atsakant į klientų poreikius, susijusius su draudimo sprendimų paieška ir jų administravimu.
informacija apie UADBB „HBrokers“
1802 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.