Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EnergoLT“

Kryptinio gręžimo operatorius

3306-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - UAB „EnergoLT“

Darbo pobūdis

  • Darbas su kryptinio gręžimo įranga, betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas;
  • Darbas komandiruotėse Vokietijoje;

Reikalavimai

  • Geros anglų/vokiečių kalbos žinios, vokiečių kalbos žinojimas – privalumas;.
  • B, C, CE vairavimo kategorijos;
  • Darbo patirtis su savaeige kryptinio gręžimo įranga – privalumas;
  • Darbo patirtis su mini ekskavatoriumi - privalumas;
  • Sąžiningumas, atsakingumas;

Mes jums siūlome

  • Apgyvendinimas;
  • Įmonės automobilis;
  • visos socialinės garantijos;

Atlyginimas

3306-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

2010 m. įkurta įmonė auga ir užtikrintai įsitvirtina vietinėje rinkoje kaip patikimas elektros tinklų statybos rangovas. Stengiamės būti patraukliausi Lietuvoje ir palaipsniui užkariauti užsienio rinkas. Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų tinklų projektavimas ir statyba.
informacija apie UAB „EnergoLT“
1340 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1044 €
25% uždirba 1044-1374 €
25% uždirba 1374-1652 €
25% uždirba nuo 1652 €