Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Kultūros ir meno skyriaus vyriausiasis specialistas

Panevėžys - Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

1. Kultūros ir meno skyriaus vyriausiasis specialistas (toliau – vyriausiasis specialistas) yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 11.
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga koordinuoti ir kontroliuoti viešuosius renginius savivaldybės teritorijoje, rengti paraiškas ir projektus, organizuoti tyrimams, galimybių studijoms ir kitiems projektams reikalingų dokumentų (medžiagos) rengimą ES ir kitų užsienio šalių paramai gauti; organizuoti finansuojamų ar pritarimą finansuoti gavusių projektų vykdymą; organizuoti seminarus, konferencijas su skyriaus veikla susijusiais klausimais, pavaduoti skyriaus vedėją jo nesant.
  • Vyriausiasis specialistas vykdo šias funkcijas:
  • koordinuoja ir kontroliuoja viešuosius renginius savivaldybės teritorijoje;
  • koordinuoja valstybinių ir kalendorinių švenčių renginius, miestui svarbių datų minėjimus, sudaro miesto renginių planus;
  • sudaro tiesiogiai organizuojamų Kultūros ir meno skyriaus renginių sąmatas, pagal norminių aktų reikalavimus teikia ataskaitas kontroliuojančioms institucijoms ir rėmėjams;
  • rengia projektus, paraiškas gauti paramą iš ES ir kitų užsienio šalių;
  • rengia paraiškas, projektus kultūros darbuotojų mokymų, seminarų, konferencijų organizavimo ir bendradarbiavimo skatinimo klausimais (vietos ir tarptautiniai „minkšti“ projektai);
  • įgyvendina finansuojamus arba finansuoti numatytus projektus ar paraiškas;
  • renka, sistemina, kaupia informaciją apie miesto kultūros ir meno įvykius;
  • derina sprendimų, potvarkių, įsakymų ir kitų dokumentų projektus su Savivaldybės administracijos skyriais;
  • neviršydamas įgaliojimų, nagrinėja gyventojų skundus ir pareiškimus kultūros ir meno klausimais arba perduoda juos skyriaus vedėjui;
  • nesant skyriaus vedėjo, pavaduoja jį;
  • pagal kompetenciją vykdo kitus skyriaus vedėjo nenuolatinio pobūdžio pavedimus.

Reikalavimai

  • Vyriausiasis specialistas turi atitikti specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių, humanitarinių mokslų arba meno studijų srities išsilavinimą;
  • turėti 2 metų darbo patirtį viešojo administravimo, meninės ar kultūrinės veiklos vadybos srityje ir patirties organizuojant renginius;
  • būti susipažinęs su ES struktūriniais fondais ir programomis, išmanyti investicijų projektų rengimą;
  • būti susipažinęs ir išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius viešąjį administravimą, valstybės tarnybą, kultūrą ir meną, viešųjų ir privačių interesų derinimą valstybės tarnyboje, viešųjų pirkimų vykdymą, teisės aktų rengimo taisykles;
  • mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti ir pateikti žiniasklaidos priemonėms informaciją, rengti išvadas;
  • mokėti sudaryti renginių preliminarias sąmatas, planus, rengti išvadas, ataskaitas;
  • mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimo taisykles;
  • mokėti dirbti kompiuteriu („Microsoft Office“ programomis);
  • mokėti anglų arba vokiečių kalbą B2 lygmeniu (pažengusio vartotojo);
  • būti lojalus, pareigingas, sąžiningas, kūrybingas, gebėti bendrauti.
CVB client

Panevėžio miesto savivaldybės administracija

daugiau info vtd.lt