Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėjas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės

Darbo pobūdis

  • Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus (toliau – skyrius) patarėjas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 15
  • Skyriaus patarėjo pareigybės paskirtis – padėti Kūno kultūros ir sporto departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (toliau – departamentas) atlikti teisės aktuose nustatytas funkcijas, susisijusias su Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės disponuojamomis valstybės biudžeto lėšomis finansuojamų kūno kultūros ir sporto programų ir projektų įgyvendinimo stebėsena, priežiūra ir (ar) kontrole.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • dalyvauja koordinuojant teisės aktų nustatyta tvarka atliekamą departamento disponuojamomis valstybės biudžeto lėšomis finansuojamų kūno kultūros ir sporto programų ir projektų įgyvendinimo stebėseną, priežiūrą ir (ar) kontrolę;
  • skyriaus vedėjui teikia siūlymus dėl departamento disponuojamų valstybės biudžeto lėšų, numatytų kūno kultūros ir sporto programų ir projektų įgyvendinimui, efektyvaus naudojimo, šių lėšų panaudojimo priežiūros (stebėsenos, kontrolės) proceso tobulinimo, pažeidimų, susijusių su kūno kultūros ir sporto programų ir projektų įgyvendinimui skirtų valstybės biudžeto lėšų naudojimu, prevencija;
  • dalyvauja koordinuojant teisės aktų, susijusių su kūno kultūros ir sporto programų ir projektų finansavimu valstybės biudžeto lėšomis bei skirtų lėšų naudojimo priežiūra (stebėsena, kontrole), projektų rengimą, dalyvauja šiuos projektus rengiant kitiems departamento administracijos padaliniams ar valstybės tarnautojams, nepriklausantiems departamento administracijos padaliniams;
  • departamento vadovybės ar skyriaus vedėjo pavedimu dalyvauja departamento sudaromų komisijų ir darbo grupių veikloje;
  • departamento vadovybės ar skyriaus vedėjo pavedimu atstovauja departamentui kitose valstybės ar savivaldybių institucijose ar įstaigose, jų sudaromose komisijose ar darbo grupėse;
  • rengia atsakymų į departamentui asmenų pateiktus paklausimus, susijusius su pareigybei priskirtomis funkcijomis, projektus;
  • teikia metodinę pagalbą departamento disponuojamomis valstybės biudžeto lėšomis finansuojamus kūno kultūros ir sporto programas ir projektus įgyvendinantiems asmenims tinkamo šių lėšų panaudojimo klausimais;
  • dalyvauja rengiant departamento veiklos strateginio planavimo dokumentus;
  • pavaduoja kitus skyriaus specialistus, jiems laikinai nesant;
  • atlieka su skyriaus funkcijomis susijusius kitus nenuolatinio pobūdžio departamento vadovybės ir skyriaus vedėjo pavedimus ir nurodymus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities sporto ar viešojo administravimo ar vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį) ar teisės krypties išsilavinimą (bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį arba būti baigęs vientisąją studijų programą, apimančią pirmąją ir antrąją studijų pakopas);
  • turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį kūno kultūros ir sporto srityje;
  • išmanyti visuomeninių kūno kultūros ir sporto organizacijų veikimo principus;
  • išmanyti ūkio subjektų veiklos priežiūros principus;
  • būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais bei kitais teisės aktais, reglamentuojančius viešąjį administravimą, kūno kultūros ir sporto sritį;
  • mokėti valdyti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, gebėti nustatyti pagrindines problemas, siūlyti sprendimų variantus, išmanyti dokumentų rengimo, teisės aktų projektų rengimo taisykles, mokėti dirbti kompiuteriu MS Office programiniu paketu.
CVB client

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės

daugiau info vtd.lt