Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Barenda“

Kūno priežiūros specialistas 2 dienoms/sav.

400-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Barenda“

Darbo pobūdis

· Endermologinis viso kūno bei veido masažas su LPG aparatu.

· Kūno bei veido srities depiliacijos cukrumi, vašku bei LYCON vašku.

Jeigu Jūs neturite darbo patirties su LPG aparatu, tuomet turėsite praeiti privalomus apmokymus pas oficialius atstovus darbui su šia įranga.

Reikalavimai

1. Malonus bendravimas su klientais

2. Noras tobulėti bei dirbti su naujausių technologijų aparatais

3. Noras dirbti stiprioje komandoje ir skatinti paslaugų bei kosmetikos pardavimus

4. Būti tvarkingu ir palaikyti švarą darbo aplinkoje

5. Galimybė dirbti vakarais ir savaitgaliais

6. Panašaus darbo patirtis: masažuotojas/kosmetologas/grožio specialistas/depiliacijų meistras

7. Privalumas: gebėjimas komunikuoti anglų/rusų kalba

Mes jums siūlome

1. Galimybę kelti kvalifikaciją seminaruose ir tarptautiniuose mokymuose

2. Labai draugišką ir pozityvų kolektyvą

3. Darbą studijoje su dideliais klientų srautais

4. Atlygį, priklausantį nuo darbuotojo motyvacijos užsidirbti

Atlyginimas

400-750 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Barenda“
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.