Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELARTO“

KURJERIS ( B KATEGORIJA)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELARTO“

Darbo pobūdis

Baldu pristatymas su porininku Vilniaus mieste/regione, pakrovimas, iškrovimas, baldų surinkimas. Fizinis darbas. Turėti B Kategorijos vairuotojo pažymėjimą

Reikalavimai

  • B kat. vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas iškrauti, rūšiuoti ir išduoti prekes;
  • Greita orientacija, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • Gera sveikata bei fizinė forma.
  • Mokėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Motyvuojantį priedą prie atlyginimo;
  • Atsakingą, įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Veiklą pradėjome prieš 20 metų. Mūsų pagrindinis tikslas – aukštos kokybės baldai už priimtiną kainą. Kaip rinkos lyderiai, siūlome daugiau kaip 5000 modelių baldų. Esame pasiruošę pasiūlyti tinkamiausią variantą pagal kiekvieno kliento poreikius ir ,,kišenę“.
informacija apie UAB „ELARTO“
650 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.