Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Venipak įmonių grupė

Kurjeris (-ė) su nuosavu automobiliu

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Venipak įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 30 Lietuvoje

Kokie iššūkiai laukia?

„Venipak“ – tai didelė šeima (arba draugų kompanija, kaip pažiūrėsi), kurioje kiekvienam suteikiama galimybė jaustis nepriklausomai ir būti savimi. Kadangi esi čia, suprantame, kad bent į vieną iš klausimų „Nori dirbti su komanda?“, o gal „Nori dirbti sau?“ atsakei teigiamai ir neatsisakytum lengvo penktadienio, po kurio lauktų dar ir laisvas savaitgalis.

Taigi, jei už vairo jautiesi „savo rogėse“, keliauti iš taško A į tašką B tau yra vieni juokai, ne tik teoriškai, bet ir praktiškai vadovaujiesi atsakomybės jausmu, mes siūlome savo jėgas išbandyti kurjerio pozicijoje.

Kokie mūsų lūkesčiai?

 • Individualios veiklos pažymėjimas;
 • Nuosavas automobilis;
 • Android sistemą palaikantis įrenginys.

Ką siūlome?

 • Užmokestį, kuris priklauso nuo Jūsų. Mokame nuo 1.30 - 1.80 Eur už klientą/sustojimą;
 • Draugišką kolektyvą, kuris visada pagelbės;
 • Nuolatinius mokymus;
 • Ilgalaikį bendradarbiavimą.Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Mokame nuo 1.30 - 1.80 Eur už klientą/sustojimą.
Darbo užmokestis priklauso nuo Jūsų rezultatų.
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Venipak įmonių grupė

Venipak įmonių grupė

Nuo to laiko, kai 2004 metais pristatydami pirmąsias siuntas klientams kartu pristatėme ir save – rinkoje naują siuntų tarnybą, Venipak pasikeitė neatpažįstamai. Visą dėmesį skyrėme klientams ir jų augantiems poreikiams, todėl šiandien esame ne tik lyderiaujanti Baltijos šalyse, bet ir globali kompanija, teikianti transporto bei logistikos paslaugas visame pasaulyje.
Investicijų į išmaniąsias technologijas ir nuolatinės inovatyvių sprendimų paieškos dėka, šiandien galime pasiūlyti ne tik kliento biudžeto poreikius tenkinantį siuntų pristatymą į bet kurį pasaulio kraštą, bet ir verslo logistikos procesų valdymą – nuo siuntos surinkimo iki pristatymo gavėjui.

Kiekvieną kartą kalbėdami su žmonėmis, norinčiais prisijungti prie mūsų didelės Venipak šeimos, ypač vertiname unikalias idėjas ir gebėjimą į tuos pačius dalykus pažvelgti kitu kampu. Tai mums suteikia pranašumą kuriant naujus, kasdienį žmonių gyvenimą keičiančius logistikos sprendimus. Tačiau ne mažiau nei kūrybiškas požiūris mums svarbios žmonių vertybės, nes tik jomis besidalinanti komanda gali pasiekti bendrų tikslų ir nuveikti didelius darbus, tad kasdieniniame darbe mūsų įmonė vadovaujasi šiomis vertybėmis:
 • Komandinis darbas, prasidedantis nuo pagalbos vienas kitam;
 • Sąžiningumas ir atvirumas, leidžiantis pasitikėti;
 • Profesionalumas, prasidedantis nuo individualaus kliento;
 • Tobulėjimas, leidžiantis išlaikyti profesionalumą ir vertybes.

You also might be interested in: