Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

KURJERIS (-Ė) VILNIUJE (TERMINUOTA SUTARTIS)

700-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

DARBO POBŪDIS:

  • Smulkių krovinių surinkimas bei pristatymas gavėjams;
  • Siuntų išėmimas/įdėjimas į džiaugsmą saugojančius paštomatus bei jų priežiūra;
  • Siuntų pasikrovimas į mikroautobusiukus, reikalaujantis tetrio dėliojimo įgūdžių;
  • Bendravimas su klientais taip, kad visuomet įvykdytumėme savo pažadą pristatyti džiaugsmą;
  • Puikus miesto gatvių raizginio išmanymas.

REIKALAVIMAI:

  • Spartumas bei greita orientacija;
  • Mandagumas;
  • Atsakingumas;
  • Paslaugumas kolegų ir klientų atžvilgiu;
  • Mokėjimas valdyti konfliktines situacijas;
  • Patirtiss dirbant panašaus pobūdžio darbą (siuntų pristatymas), vairuojant mikroautobusą.

Atlyginimas

700-850 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.
Emplonet klientas - Estijos pašto įmonių grupei priklausanti nuolat auganti kompanija, savo klientams siūlanti įvairias siuntinių pristatymo paslaugas, geriausiai atitinkančias klientų poreikius, kuri prie komandos kviečia prisijungti - Kurjerį (-ę)!