Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lifetimė“

Kurjeris - išvežiotojas

Iki 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lifetimė“

Darbo pobūdis

Maisto ir prekių pristatymas į namus.

Reikalavimai

Nuosavas automobilis.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažiau kaip - 2 metų aktyvaus vairavimo patirtis.
Individualios veiklos pažymėjimas.
Registracija maisto ir veterinarijos informacinėje sistemoje.
Neteistumo išrašas.
Išmanusis telefonas arba planšetė.
Gebėjimas operatyviai spręsti kylančias situacijas ir palaikyti ryšį su Klientų aptarnavimo centru.
Malonus bendravimas su klientais.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką.
Punktualų ir sąžiningą atsiskaitymą (mokėjimai vykdomi kiekvieną savaitę).
Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų.

Anketą užpildyti galite čia:

Atlyginimas

Iki 1500 €/mėn. į rankas

Sparčiai auganti maisto ir prekių pristatymo įmonė ,,Deliveris'' besiorientuojanti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, vertinanti motyvuotus, iniciatyvius, atsakingus ir nuolat siekiančius tobulėti darbuotojus.
informacija apie UAB „Lifetimė“
5
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.